Random days

Random day #02 | 9.10.2015

10. října 2015 v 16:37 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Zdravím vás u sobotního článku. Dnešní článek bude už 2. do rubriky Random days a bude ze dne 9.10., což bylo včera. Doufám, že se vám bude líbit :)

Random day #01

2. října 2015 v 18:26 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Vítám u nového článku! Zrovna teď mám strašně dobrou náladu (a věřte, že tomu tak nebylo celé odpoledne) a tak vám ráda napíšu další článek :)
Vůbec netuším, jak bych tenhle článek pojmenovala, protože je to úplně random článek s věcma, co mě právě napadly nebo se mi staly.. Musím na to založit novou rubriku, ale nejdřív musím vymyslet název. Každopádně když vy to čtete, tak už to asi vymyšlené mám. Určitě něco vymyslím na konci článku :D
Dnešek byl pro mě docela, nevím, jak bych to přesně řekla, neobvyklý. Ráno jsem jako vždy vstala a šla do školy. Dostala jsem dvojku z testu z přírodopisu (za což jsem vážně ráda, protože ten učitel známkuje přísně) a také jsme psali neohlášený test z chemie, kdy nám učitel rozdal papíry a řekl: "Nadpis stavba atomu a napište tam všechno, co víte". Vzhledem k tomu, že nám hned na první hodině chemie řekl, že jsme úplně blbí a všichni skončíme v pololetí se čtyřkama, jsem o chemii docela razantně ztratila zájem.. Ale protože je to ten nejhorší učitel, jakého jsem si mohla na chemii nebo jakýkoliv jiný předmět přát, snažila jsem se dávat pozor. Jenže ono je to vážně těžké soustřědit se na něco, kdy to jedním způsobem vykladá "pro ty slabší z vás" a druhým způsobem "pro ty chytřejší z vás". Snažila jsem se pochopit alespoň to, pro ty slabší, jenže k čemu mi to je, když při zkoušení a testech se ptá na ty věci, co vysvětloval těm chytřejším -_- Prostě nejlepší učitel. Písemku jsem ale nějak napsala, vynechala jsem tam pojem izotop, což ale netuším, co je. Budu vděčná tomu, kdo mi to vysvětlí. Nevím, jestli z toho budu mít dvojku, trojku nebo čtyřku, protože nevím, jak ten učitel známkuje.

Když jsem přišla domů, tak jsem se dozvěděla, že kluk kterého mám ráda má rád někoho úplně jiného, z čehož, budu upřímná, mi nálada klesla.

Okolo třetí jsem vyrazila do knihovny vrátit Papírová města a nějaké dvě mamky knížky, protože na Papírová města měl někdo rezervaci a tak jsem to musela rychle vrátit. V knihovně jsem se nijak víc nezdržovala, protože doma mám ještě pět knížek.
/by me/

Potom jsem jela do nákupního centra, protože jsem si měla vybrat barvu laku na nehty a koupit si ho - jako předčasný dárek od sestry k svátku. Vybrala jsem si tedy od Rimmelu z té řady, která zasychá za 60 sekund, takovou krásně vínovou barvu - podle mě naprosto ideální na podzim. Když jsem to postavila na pás, tak ta paní prodavačka mi řekla: "Vyberte si ještě jeden, je to 1+1 zdarma." A tak jsem si vybrala ještě bílý.

/by me/

Potom, protože jsem měla stále docela špatnou náladu, jsem si koupila ve Fruitissimu jeden malý nápoj. Vím, že ve Fruitissimu jsou ty nápoje drahé a normálně bych si to nekoupila, ale dnes jsem na to měla chuť a chtěla jsem si tím zvednout náladu. Objednala jsem si a když mi to jedna ta slečna mixovala, tak to přede mě postavila v té nádobě, kde se to mixuje a řekla "Prosím." Potom si všimla toho, že to nenalila do toho kelímku a tak se začala ona i já smát, potom se mi omluvila a přelila to do toho kelímku.

Teď jsem konečně dorazila domů, začala si psát s mojí nejlepší kamarádkou a nálada se mi samozřejmě zlepšila o 100%. Zatím plánujeme umřít osamělé se třiceti kočkama :D
/from google/

Nakonec jsem tedy vymysela název Random days, protože mi přijde jako dobrý nápad, kdybych do této rubriky občas přidávala zápisky z mého dne..
Doufám, že se máte krásně a užíváte si teplého počasí, než nám začně úplná zima.
Budu moc ráda, když se v komentářích podělíte o vaše názory a historky, napíšete mi, jestli se vám tento nápad na novou rubriku líbí a jako úplně poslední věc mi zaškrtnete svoji odpověď v anketě pod článkem :)
Budu se na vás těšit u dalšího článku ♥
- Ooomarie
 
 

Reklama