Music

Playlist #01

29. září 2015 v 17:30 | Ooomarie
Ahojky všichni
Vítám vás u nového článku :)
Důvod, proč je článek po týdnu je prostý - v pátek jsem nic nestihla napsat a teď, když byl prodloužený víkend, jsem byla u babičky na vesnici, kde jsem strávila většinu prázdnin ♥, a neměla jsem s sebou notebook. Chtěla jsem si s sebou vzít foťák, nafotit začínající podzim a potom to dát na blog.. Ale co se nestalo - zapomněla jsem si foťák! Tuhle mojí chybu jsem skoro oplakala, protože tam bylo tolik věcí, co jsem mohla fotit.. Mobil jsem s sebou samozřejmě měla, ale fotky nemají moc dobrou kvalitu a kdybych je měla dát na blog, tak bych se opravdu styděla.. Takže fotky žádné bohužel nemám, ale až tady začne podzim, určitě to chci začít fotit a postupně fotky přidávat! :)) Doufám, že to omluvíte :(
Těm z vás, kdo četli OOO'S TALK, tak vám chci strašně poděkovat za milé komentáře! Vážně mě těší, že se líbí název i design ♥ A nožku už mám od úterka v pořádku :)
Na úvod k tomuto článku - Nemohla jsem vymyslet žádný pořádný článek a tak pro vás mám můj aktuální playlist, protože jsem právě dostahovala písničky :D Dost povídání a jdeme na to! :)

 
 

Reklama