Diary

School is coming..

27. srpna 2015 v 16:59 | Ooomarie
Ahojky všichni!
Dnes je čtvrtek, což znamená, že už za čtyři dny se jde do školy.. Je strašné, že to uteklo tak rychle.. První dva týdny si říkáte 'Pohoda, máme ještě skoro celé prázdniny před sebou..' a najednou hop! a je konec srpna.. Tohle prostě nikdy nepochopím.. Proč to takhle rychle nemůže utíkat ve škole, že? :D


Upřímně, já se do školy skoro vůbec netěším. Těším se maximálně tak na pár svých kamarádek, na to, že mi znovu začne zumba a budu se vídat s kamarádkama odtamtud a pak taky na to, že přestanu být tak moc líná. Budu muset přestat být.
A tím asi tak končím :D Nikdy nepochopím ty lidi, co se do školy těší.. Protože sakra kdo by se těšil na nějaké příšerné učitele, nějaké otravné a příšerné spolužáky, nějaké předměty, které nenávidíme, úkoly, testy, stres a úbytek volného času? Já tedy rozhodně ne. Ještě ke všemu tenhle rok jdu do osmičky, takže nám přibude chemie, na kterou budeme mít snad toho nejhoršího učitele na celé škole.. Potom se netěším z předmětům ani na matiku, fyziku, tělocvik a hudební výchovu :D Jinak na angličtinu a španělštinu se docela i těším, to ostatní překousnu. Budu muset, jako vy všichni ostatní.


Na závěr vám tedy chci popřát pevné nervy se spolužáky, učiteli a úkoly, hodně štěstí do začátku roku i do zbytku, hodně štěstí při písemkách a hlavně to nějak zvládněte! A hlavně - přestaňte být líní! (hovořím především k sobě :D) Budu vám všem držet palečky :)
Mějte se krásně, užijte si posledních pár dní prázdnin a snažte se nestresovat, alespoň prvních pár týdnů! :)
- Ooomarie
 
 

Reklama