Random day #02 | 9.10.2015

10. října 2015 v 16:37 | Ooomarie |  Random days
Ahojky všichni!
Zdravím vás u sobotního článku. Dnešní článek bude už 2. do rubriky Random days a bude ze dne 9.10., což bylo včera. Doufám, že se vám bude líbit :)

Ráno jsem jako obvykle vstala a šla do školy. Hned první hodinu jsme měli psát test z chemie na téma elektronegativita. Od učitele jsem to opět vůbec nepochopila a tak jsem poprosila jednu spolužačku (budu jí říkat J.), aby mi to vysvětlila. Od J. jsem to jakžtakž pochopila, ale napsat písemku bych o tom nedokázala. Byla jsem proto strašně ráda, když nám učitel oznámil, že neměl čas na opravení našich minulých písemek a tak nemůžeme psát další. Potom nám vysvětloval další látku, kterou jsem nepochopila.. Já bych měla snahu to pochopit, ale ten učitel zkrátka neumí učit.
Další hodinu jsme potom měli zeměpis a učitel hned na začátku zkoušel.. Samozřejmě musel vyvolat mě a ptal se mě na to, co vím o zlatě. K mému štěstí ale sedím v úplně poslední lavici a tak když učitel řekl moje jméno, všichni se na mě otočili a když si všimli, že nevím, tak mi radili. Nakonec jsem tedy špatnou znáku nedostala :D

Večer předtím jsem ještě dočetla Elitu, která se mi strašně moc líbila ♥ Vrátila jsem ji tedy kamarádce a jsem zvědavá, jestli má ještě První, nebo si pro ni budu muset zajít do knihovny.
/google/

Odpoledne jsem byla u kadeřnice, kde jsem si nechala ostříhat vlasy o čtrnáct centimetrů. Měla jsem vlasy dlouhé zhruba tak, že kdybych je nechala růst ještě tak rok, měla bych je do pasu, a teď je mám po lopatky. Dlouho jsem váhala, jestli se mám nechat ostřáhat nebo ne, protože většina mých kamarádů (kromě K. a J.) mi říkali, ať si nechám zaštřihnout jen konečky, že pak nebudu spokojená a že mi to nebude slušet. Jenže mě dlouhé vlasy už štvaly, protože se to pořád cuchá, všude to padá, přivírá se to do zipů a hlavně je s tím strašná práce ohledně mytí a sušení. Nechala jsem se tedy ostříhat a musím říct, že jsem s tím takhle mnohem spokojenější a cítím se úplně volná, jak mám najednou lehkou hlavu. Takže pokud váháte, jestli ano nebo ne, říkám vám; rozhodně ano! Když se vám to nebude líbit, jednoduše to za rok doroste :)
Dala bych sem fotku, ale přijde mi to až dost osobní.

Odpoledne mi potom kamarádka E. psala, že má volný lístek na muzikál, tak jestli nechci jít s ní. Naprosto nadšeně jsem souhlasila, protože jsem na žádném muzikále zatím nebyla a tohle navíc byl muzikál FANTOM OPERY! ♥ Jela jsem tam tedy já, E., její mamka a dvě kamarádky její mamky. Fotky žádné nemám, ale musím říct, že jsem si to strašně moc užila.. bylo to naprosto úžasné ♥♥

Ve čtvrtek mi na nohu spadla židle, na které seděl jeden spolužák (houpal se a podjelo mu to). Myslela jsem, že tam bude jen velká modřina, ale ono mi to včera večer strašně nateklo. Dnes už je to v takové fázi, že mám oteklé oba kotníky.. Nikdy jsem žádné problémy neměla a teď za poslední měsíc je to už podruhé :D Oproti tomu minulému ale musím říct, že to o trochu víc bolí..

Pro dnešní článek je to vše, doufám, že se vám líbil. Přeji vám krásný víkend!
- Ooomarie
 


Komentáře

1 Vall Vall | Web | 11. října 2015 v 14:08 | Reagovat

Random days mě hodně baví :) Klidně přidávej častěji, fakt super rubrika :)
Nedivím se ti, že jsi to do učitele nepochopila, když jsem minule četla, jaký je :)
Super! Je fajn, že jste nepsali :)
Taky úplně nesnáším, když se zkouší a vyvolá mne.
Například fyzika, že jo! -_-
Máš super spolužáky, že ti radili :) Já se snažím učit se na každou hodinu, hlavně spoléhám sama na sebe, že mi nikdo nebude radit apod. (samozřejmě nic proti tobě, jen píši, jak to mám já :) )
Elitu neznám :)
Taky jsem byla u kadeřnice tento týden. Já si nechala ostříhat jenom konečky :)
Je super, že sis muzikál užila. Já byla na muzikále Tři mušketyři :)
A´t se brzo uzdravíš!! :-)))

2 Andey Andey | Web | 11. října 2015 v 14:18 | Reagovat

To e vždycky nelepší se dozvědět, že psát nebude. :) Mně tedy nikdo u zkoušení nikdy nikdo nepomáhal. Já mám taky v plánu jít ke kadeřnici, aby mi to přistřihla. :) Fantoma opery bych chtěla vidět. :)
Ať se ti ta noha brzy uzdraví. :)

3 Sabča Sabča | Web | 11. října 2015 v 19:27 | Reagovat

fajn blog, zvu tě na svůj
dík

4 Beatricia Beatricia | Web | 12. října 2015 v 8:27 | Reagovat

To je hezká a pestrá rubrika. Moc hezky jsi tam popsala kus svého života a to se mi líbí. S tou chemií, to je moje Achilova pata také. Ať se ti brzy uzdraví to zranění. :>)

5 Karamelka Karamelka | Web | 14. října 2015 v 18:01 | Reagovat

já na muzikálu byla jednou a také se mi moc líbil :)) doufám, že tě kotníky přestanou bolet a bude to v pořádku :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama