Random day #01

2. října 2015 v 18:26 | Ooomarie |  Random days
Ahojky všichni!
Vítám u nového článku! Zrovna teď mám strašně dobrou náladu (a věřte, že tomu tak nebylo celé odpoledne) a tak vám ráda napíšu další článek :)
Vůbec netuším, jak bych tenhle článek pojmenovala, protože je to úplně random článek s věcma, co mě právě napadly nebo se mi staly.. Musím na to založit novou rubriku, ale nejdřív musím vymyslet název. Každopádně když vy to čtete, tak už to asi vymyšlené mám. Určitě něco vymyslím na konci článku :D
Dnešek byl pro mě docela, nevím, jak bych to přesně řekla, neobvyklý. Ráno jsem jako vždy vstala a šla do školy. Dostala jsem dvojku z testu z přírodopisu (za což jsem vážně ráda, protože ten učitel známkuje přísně) a také jsme psali neohlášený test z chemie, kdy nám učitel rozdal papíry a řekl: "Nadpis stavba atomu a napište tam všechno, co víte". Vzhledem k tomu, že nám hned na první hodině chemie řekl, že jsme úplně blbí a všichni skončíme v pololetí se čtyřkama, jsem o chemii docela razantně ztratila zájem.. Ale protože je to ten nejhorší učitel, jakého jsem si mohla na chemii nebo jakýkoliv jiný předmět přát, snažila jsem se dávat pozor. Jenže ono je to vážně těžké soustřědit se na něco, kdy to jedním způsobem vykladá "pro ty slabší z vás" a druhým způsobem "pro ty chytřejší z vás". Snažila jsem se pochopit alespoň to, pro ty slabší, jenže k čemu mi to je, když při zkoušení a testech se ptá na ty věci, co vysvětloval těm chytřejším -_- Prostě nejlepší učitel. Písemku jsem ale nějak napsala, vynechala jsem tam pojem izotop, což ale netuším, co je. Budu vděčná tomu, kdo mi to vysvětlí. Nevím, jestli z toho budu mít dvojku, trojku nebo čtyřku, protože nevím, jak ten učitel známkuje.

Když jsem přišla domů, tak jsem se dozvěděla, že kluk kterého mám ráda má rád někoho úplně jiného, z čehož, budu upřímná, mi nálada klesla.

Okolo třetí jsem vyrazila do knihovny vrátit Papírová města a nějaké dvě mamky knížky, protože na Papírová města měl někdo rezervaci a tak jsem to musela rychle vrátit. V knihovně jsem se nijak víc nezdržovala, protože doma mám ještě pět knížek.
/by me/

Potom jsem jela do nákupního centra, protože jsem si měla vybrat barvu laku na nehty a koupit si ho - jako předčasný dárek od sestry k svátku. Vybrala jsem si tedy od Rimmelu z té řady, která zasychá za 60 sekund, takovou krásně vínovou barvu - podle mě naprosto ideální na podzim. Když jsem to postavila na pás, tak ta paní prodavačka mi řekla: "Vyberte si ještě jeden, je to 1+1 zdarma." A tak jsem si vybrala ještě bílý.

/by me/

Potom, protože jsem měla stále docela špatnou náladu, jsem si koupila ve Fruitissimu jeden malý nápoj. Vím, že ve Fruitissimu jsou ty nápoje drahé a normálně bych si to nekoupila, ale dnes jsem na to měla chuť a chtěla jsem si tím zvednout náladu. Objednala jsem si a když mi to jedna ta slečna mixovala, tak to přede mě postavila v té nádobě, kde se to mixuje a řekla "Prosím." Potom si všimla toho, že to nenalila do toho kelímku a tak se začala ona i já smát, potom se mi omluvila a přelila to do toho kelímku.

Teď jsem konečně dorazila domů, začala si psát s mojí nejlepší kamarádkou a nálada se mi samozřejmě zlepšila o 100%. Zatím plánujeme umřít osamělé se třiceti kočkama :D
/from google/

Nakonec jsem tedy vymysela název Random days, protože mi přijde jako dobrý nápad, kdybych do této rubriky občas přidávala zápisky z mého dne..
Doufám, že se máte krásně a užíváte si teplého počasí, než nám začně úplná zima.
Budu moc ráda, když se v komentářích podělíte o vaše názory a historky, napíšete mi, jestli se vám tento nápad na novou rubriku líbí a jako úplně poslední věc mi zaškrtnete svoji odpověď v anketě pod článkem :)
Budu se na vás těšit u dalšího článku ♥
- Ooomarie
 


Anketa

Vyhovuje ti víc, když jsou články po úvodu oddělené a musíš klikat na "celý článek" a nebo když články oddělené nejsou a rovnou je můžeš číst?

Radši mám články, které jsou oddělené a rozklikávám je. 57.1% (4)
Radši mám články, které jsou vidět rovnou celé. 42.9% (3)

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 2. října 2015 v 18:33 | Reagovat

To nesnáším, když takhle učitel rozřazuje a nadržuje některým :/ O izotopech jsem něco slyšela, ale v chemii moc zběhlá nejsem. I když mám teď celkem dobré známky. Ale není to jen o znalostech :D Laky vypadají skvěle :) Já mám tuhle sérii moc ráda :)

2 Wilhelminawill Wilhelminawill | 2. října 2015 v 19:37 | Reagovat

My máme naštěstí, celkem dobrou učitelku... ale nedivím se ti, že se moc nesoustředíš, když vás učí takovám způsobem...
S tím klukem je mi to líto, bohužel to taky znám... :(
Krásné laky! *.* :D
Ten obrázek mě dostal, hádám, že tak taky dopadnu :-D
Nová rubrika se mi líbí, je to zase něco nového :)

3 Beatricia Beatricia | Web | 2. října 2015 v 22:03 | Reagovat

Chemie sama je zlý sen. A když se ještě přidá protivný učitel, tak je zaděláno na depresi. Je mi to líto, že po příchodu domů ses dozvěděla TU špatnou zprávu. Ale: "Za jednoho zmuchlanýho deset vyžehlenejch."
Ten název rubriky je velmi hezký a příhodný. To se ti povedlo.:>)

4 Vall Vall | Web | 3. října 2015 v 15:01 | Reagovat

Název se mi líbí :)
Dvojka je dobrá! Gratuluju :) Příště to bude určitě jednička :)
Toho učitele na chemii ti nezávidím, ale nelíbí se mi, jak vás takhle rozlišuje.
Přeji hodně štěstí při hodinách chemie.:)
Já si konečně z knihovny půjčila Hvězdy nám nepřály, tak se na ně moc těším! Ale ještě před nimi chci přečíst dvě knížky, tak uvidím :)
Ty laky od Rimmelu se mi líbí. Přemýšlím, že bych si nějaký koupila, ale zatím jsem Rimmel laky moc nezkoušela, tak nevím :D
Nechceš na ně potom udělat recenzi? :))
S tím klukem mě to mrzí :(
Nápoje od Fruitissima mi chutnají. Jednou za čas si je koupím.
Anketa je zajímavá, já mám radši, když je článek oddělený. Třeba když je dlouhý,vyhovuje mi to víc :)

5 Roxy Roxy | Web | 3. října 2015 v 20:34 | Reagovat

Dobrý název ! Hele to s tím klukem chápu a vím, že to trápí každého. Ale nevzdávej to! Ještě se to může otočit k lepšímu :) Je fajn, že ti kamarádka zlepšila náladu, to je hodně důležité. :)

6 Majda Majda | 4. října 2015 v 7:24 | Reagovat

Chemii jsem taky nikdy nepochopila, něco se naučila a prolezala na udrenou dvojku. To s tím klukem mi je líto, ale "není Tonda, bude Franta". Hlavně, že se netrapis a zlepšil ti náladu džus😃. Raduj se z toho, že jsi mladá, zdravá, krásná, chytrá...a máš fajn kamarádku.

7 Janiss Janiss | Web | 4. října 2015 v 12:27 | Reagovat

:D taky tak vidím svou budoucnost, jen problém je ten, že kočky nemám ráda, tak mě asi ožerou psi :D

8 Kikina :D Kikina :D | 8. října 2015 v 20:49 | Reagovat

Naprosto souhlasím,učitel na příroďák známkuje příšerně -,- a každému úplně jinak :D
Chemii taky nemám ráda a to hned po tom,co učitel začal vykládat o atomu,když jsme se učili prvky tak ještě dobrý...Ale atom? Fujky😇
Tohle znám....Chápu tě...:(
Papírová města jsou skvělá,že?🌈
Ty laky jsi si vybrala krásný💕Aww👌
Tak to musdlo vypadat hrozně komicky :D
Nejlepší kamarádka a 30 koček?🌈No to nevypadá špatně👌😂
Random days je super název❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama