OOO'S TALK: September 2015

18. září 2015 v 17:42 | Ooomarie |  OOO'S TALK
Ahojky všichni!
Pokud si teď říkáte, co je to za zvláštní název článku - hned vám to jdu vysvětlit. Chtěla jsem založit nějakou rubriku, kam bych vám psala různé novinky, informace a věci, co se právě dějí.. Přemýšlela jsem nad tím názvem vážně dlouho, protože jsem chtěla něco originálního a zároveň ne moc dlouhého. Potom mě napadlo Talk time, ale to je strašně nudný název a tak jsem přemýšlela dál. Napadalo mě spousta návrhů, které jsem nakonec ale všechny zavrhla. Jako předposlední nápad bylo Ooomarie's talk, ale to se mi zdálo moc dlouhé a tak jsem to zkrátila na Ooo's talk. Řekla bych, že je to přesně ten název, který jsem hledala - krátký, stručný, originální a možná trochu zvláštní. Nevím, jak čato budou články v této rubrice vycházet, ale budu ráda, když každý měsíc. To by pro úvod asi stačilo a jdeme na to! :)

Začnu asi úplně prvním bodem a to je nový vzhled blogu. V polovině srpna jsem si u Emdie objednala design, ale už je to měsíc pryč a design stále žádný. Rozhodla jsem se tedy udělat si design sama, protože čekání mě už nebavilo. Abych byla upřímná - tenhle design mi dal zabrat mnohem víc, než to vypadá. Hodiny jsem sháněla nějaké použitelné obrázky se stejnými rozměry, které by se k sobě barevně hodily. Nakonec jsem ale po několika dnech konečně vybrala tři obrázky a naskládala je vedle sebe. Nevěděla jsem, co zvolit za pozadí a potom jsem na blogu Aničky viděla dřevěná prkna a říkala jsem si, že je to naprosto geniální nápad. Chtěla jsem to na blog dát také, ale nechtěla jsem se "opičit" a tak jsem vybrala dřevěná polínka, protože to je něco jiného a má to v sobě podle mě stejné kouzlo podzimu, jako dřevo. S podzimním vzhledem jsem se štvala vážně dlouho, ale už je konečně hotový a já jsem s ním strašlivě spokojená. Font, který jsem použila na nadpisy v menu jsem si naprosto zamilovala a obrázky v horním boxu taktéž. Doufám, že se vám tedy vzhled bude líbit ♥

Pokud vás zajímá, jak jsem na tom já, moje odpověd zní; špatně. Ne v tom smyslu, že bych měla špatnou náladu, protože zrovna teď se vám výborně a cítím se jako nejšťastnější člověk na světě (radost z dokončeného designu :'D), ale myslím můj zdravotní stav. Nebojte se, neumírám. Ale už druhý den jsem doma s oteklou nohou. V úterý dopoledne mi spolužačka šlápla na nohu a já měla na botě takové, jak bych to řekla, cvočky, které se mi zaryly do nártu. Celý den bylo všechno v pořádku a večer jsem dokonce byla na tréninku zumby. Ve středu ráno noha byla trochu nateklá, ale i tak jsem šla do školy, protože to nebylo tak moc nateklé. Ten den jsme ještě měli odpoledku a domů jsem se dostala až okolo čtvrté, fakt pecka. Ve čtvrtek ráno jsem s mamkou jela na chirurgii, kde mi udělali rentgen a zjistilo se, že noha není zlomená. Díky Bohu. Doktor ale nevěděl, co s tím je a říkal, že pokud by se to nezlepšilo, máme si zajít k obvodní lékařce. Dnes ráno jsem tam tedy byla a doktorka říkala, že je tam výron - to znamená, že jak mi tam ta spolužačka šlápla a zaryly se tam ty cvočky, tak se tam nějak špatně přelila krev a z toho mi natekla ta noha. Zumba a druhý den ve škole tomu samozřejmě také moc nepomohly. Včera ani dnes jsem nebyla ve škole, tudíž ani na tréninku. Cvičit nesmím ani příští týden :( Ale pokud se otok zmenší, půjdu v pondělí do školy, abych toho nemusela tolik dohánět. Upřímně tedy doufám, že to splaskne co nejdřív c:

Poslední bod je asi moje aktivita a pravidelnost článků.. Chci, aby moje články vycházely pravidelně, ale znáte to - úkoly, písemky, zkoušení, odpoledky, zumba a do toho to skombinovat s blogem a obíháním.. Hrůza. Články ale budou vycházet minimálně jednou týdně, protože blog nechci zanedbávat. Myslím, že se mi i dařilo vydávat články dvakrát do týdne a u toho bych i ráda zůstala. Kdybych měla nějaký lehčí týden, bude vycházet třeba více článků, ale to bohužel nemohu slíbit, protože když je čas, nemusí být nápady nebo chuť. 2x týdně se ale opravdu budu snažit. Obíhám většinou ten den, kdy vydám článek a potom ještě zhruba jednou za týden. Vím, moje obíhání není žádná sláva, ale snažím se co nejčastěji to jde.

Edit 20.9.: Do konce září očekávejte kontrolu Affiliates!

Doufám, že se vám líbí název této série, že se vám líbí nový vzhled a že se máte krásně. Užijte si víkend a posledních pár letních dní naplno, budu se na vás těšit u dalšího článku.
- Ooomarie
 


Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 18. září 2015 v 18:40 | Reagovat

Bravo, bravissimo! Originální název rubriky a krásný nový design. Pozadí s poleny je atraktivní a moc se mi líbí, obrázky v záhlaví hezky barevně ladí. Celek je líbivý a působivý.
Brzy se uzdrav... ať tě nožička už nebolí. Přeji ti úspěch ve škole a všude, na co sáhneš. :>)

2 Bella Me Bella Me | Web | 18. září 2015 v 19:15 | Reagovat

Skvělá rubrika a výborně vymyšlený název! Jinak design je naprosto skvělý, moc se mi líbí. Ty obrázky v záhlaví jsou úžasné. :)
Přeji ti brzké uzdravení, ať se ti noha co nejdříve vyléčí!

3 Anička Anička | E-mail | Web | 18. září 2015 v 22:29 | Reagovat

Název se mi moc líbí, vážně originální. Tomu se neříká opičení, ale inspirace! :D Nevím, kde jsi obrázky do záhlaví hledala, ale já je mívám do dvou, tří minut.. pozadí je na hledání horší.. Všechny obrázky už několik měsíců hledám na we♥it a jsem s nima většinou spokojená, ale jen málokdy se stane, že jsou doopravdy kvalitní :/ Ta polínka jsou moc pěkná, společně se záhlavím do sebe skvěle zapadají. Snad ti brzy ten výron splaskne :) Se články to mám stejně.. někdy není nálada, někdy čas.. pořád se to všechno opakuje. A děkuju moc za Tvůj komentář :)

4 Wilhelminawill Wilhelminawill | 19. září 2015 v 15:32 | Reagovat

Název má faktněco do sebe :)
Design je nádherný, zbožňuji barvy podzimu :D
Ať ti noha brzo splaskne a je zase OK :)

5 fakynn fakynn | E-mail | Web | 20. září 2015 v 15:56 | Reagovat

Název je super, hlavně je originální a ne že přijdeš na blog a tam je série pojmenována jako "Čaj s Gabi", wtf, kam se ztratila originalita?

Ten vzhled je naprosto úžasný, hlavně ty plínka! :)

Jinak doufám, že noha už je v pohodě!

6 Nicky Nicky | Web | 20. září 2015 v 16:36 | Reagovat

Název je skvělý, design krásný, nechápu jak si našla ten obrázek "hello autum" - je super :D

7 werangummi werangummi | Web | 20. září 2015 v 20:21 | Reagovat

Název rubriky je originální, pěkný, to samé mǔžu říct i o vzhledu blogu, je opravdu kouzelný, s krásným podzimním nádechem, moc se mi líbí:)
To zní opravdu bolestivě, no alespoň že tu nohu nemáš zlomenou, to je opravdu nepohodlná a nepříjemná záležitost, vím z vlastní zkušenosti a opravdu bych ti to nepřála:) Přeji brzké uzdravení s nohou, doufám že ji budeš mít brzo v pořádku:)
S aktivitou to mám podobné, hodně času mi zabere škola a sport a do toho stíhat blog, ale snažím se:D:)
Krásný článek!:)

8 Vall Vall | Web | 21. září 2015 v 17:56 | Reagovat

Desing se mi moc líbí! Je to opravdu příjemná změna a k tvému blogu se mi to hodí.
Nová rubrika se mi také moc líbí. Talk time mi přijde taky takové nudné :-)
OOO'S TALK se mi líbí.
Já měla minulý týden dost rušný. Články jsem neměla ani pravidelně, jelikož ty písemky apod. byly opravdu hrozné :D

9 Renaiti Renaiti | Web | 23. září 2015 v 16:05 | Reagovat

Tahle rubrika je opravdu fajn! Moc se mi líbí ten název a celkově ten nápad, velmi se těším na další články, protože mě baví si takhle číst tvoje domněnky :-)...

Jinak, co se týče obsahu. Vůbec se nedivím, že ti design trval tak dlouho, protože obrázky jsou opravdu krásné a hodí se k sobě! :-) A to dřevo! Je to vskutku velmi originální a k podzimu se to hodí :-) I já doufám, že ti otok splaskne co nejdříve! To dohánění je potom nejhorší, to je pravda. Ale tak snad už to bude jen a jen lepší :-)...

Se články se netrap! Chápu, prostě písemky, zkoušení atp. takže když občas nebudeš mít na blog čas, nic se neděje, snad všichni to tak mají :-)...

10 Tanhaya/Fanynka witch Tanhaya/Fanynka witch | 28. září 2015 v 19:09 | Reagovat

Dess je nádherný a název tohoto článku je tutově nejlepší co jsem kdy slyšela:)
Ať se noha uzdraví co nejdříve:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama