Knihovna #01

3. září 2015 v 15:00 | Ooomarie |  Books
Ahojky všichni!
Tak za včerejšek vám opět dlužím omluvu, protože v úterý vyšel diplomek a já vám slíbila, že ve středu vám napíšu o svém prvním dni. Jenže už je čtvrtek a článek nikde! Chci vám to vysvětlit; včera po škole jsem šla s kamarádkama nakoupit nějaké sešity a ostatní věci do školy >> když jsem přišla, tak jsem si na chviličku sedla na notebook a rozepsala jsem článek o svém prvním dni ve škole. Jenže potom mi došlo, že by byl strašně nudný a snažila jsem se vymyslet něco jiného >> potom jsem zjistila, že do zítřka musím vrátit knížky z knihovny, takže jsem tam chtěla dojet, vrátit staré knížky, půjčit si nové a udělat o nich článek >> jenže potom jsem potkala mamku a šla s ní ještě koupit věci pro sestru do školy >> a když jsem konečně přišla domů, abych napsala ten článek, musela jsem nadepisovat a obalovat sešity. A potom jsem se šla jen vysprchovat, najíst a spát. Snad to omluvíte a nebudete se na mě zlobit, ale ten den jsem opravdu měla nabitý.
Dnes už pro vás ale mám článek o knížkách, které jsem si půjčila v knihovně, tak snad se bude líbit :)


Půjčila jsem si jen čtyři knížky, protože jsem byla v menší knihovně než chodívám jindy, takže nebyl takový výběr. I tak jsem si ale vybrala čtyři knížky, které si ráda přečtu.

Jako první knížku jsem si půjčila Krásné zlo od Rebeccy James. Narazila jsem na ni čirou náhodou a na první pohled se mi líbila její obálka, po přečtení anotace jsem si knihu chtěla i půjčit. Pokud mě po přečtení zaujme opravdu hodně, můžete se těšit na recenzi :)

Druhá kniha je Hra lží od Sary Shepard. Je to autorka série Roztomilé malé lhářky, ze které jsem měla půjčený jeden díl a ani jsem ho nedočetla, jak moc mě nebavil :D Byla jsem zvědavá na tento díl, protože to není díl z té její přechozí série, která mě nebavila. Třeba mě zaujme a přesčtu si i ostatní díly této série :)

Další kniha je Jsem zlomená od Tahereh Mafi. Pokud je to někomu z vás povědomé, tak je to právně. Tuhle knížku jsem totiž měla půjčenou už na začátku tohoto roku a kniha se mi strašně moc líbila. Když jsem ji proto viděla v knihovně, rozhodla jsem se, že si ji přečtu znovu ♥ Byl tam i první díl, ale z toho jsem nebyla tak nadšená jako z druhého.. Když příště narazím na třetí, určitě si ho také půjčím ^-^

Úplně poslední kniha, kterou jsem si půjčila, je Divergence od Veronicy Roth. Myslím, že tuhle knihu všichni znáte - a když ne, tak alespoň film. Já jsem se na film Divergence chtěla podívat už strašně dlouho, ale nejdřív jsem si chtěla přečíst knihu. Na tu jsem ale v knihovně nikdy neměla štěstí, takže o prázdninách jsem se na film konečně koukla. Film se mi docela líbil a proto si ráda přečtu i knihu :)

To jsou všechny knihy, které jsem si půjčila a s nimi i konec dnešního článku.
Myslela jsem si, že články budu vydávat minimálně 2x týdně, ale vzhledem k tomu, že dnes je první den, co jsme se učili a už máme asi čtyři úkoly a víme o dvou testech, tak opravdu nevím, jak to budu stíhat. Budu se snažit minimálně 1x týdně, třeba to vyjde 2x, opravdu netuším. Jen na to buďte připraveni, prosím.
Doufám, že se vám knížky líbily a třeba vás nějaká zaujala, pokud byste na nějakou chtěli recenzi - napište mi. Mějte se krásně a přeji vám hodně štěstí do zbytku týdne ♥
- Ooomarie
 


Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 3. září 2015 v 18:05 | Reagovat

Jistě, že první školní dny nejsou tím pravým dnem, aby ses nutila do psaní článku. Vždyť je tolik jiných činností a povinností. Nemusíš se omlouvat. Někdo si na blog nevzpomene třeba měsíce. Knížky se zdají být čtivé, zejména známá Divergence. Přeji ti hezký celý víkend.:>)

2 Lunar (nepř.) Lunar (nepř.) | 4. září 2015 v 14:23 | Reagovat

Upřímně, Krásné Zlo ti musím doporučit, protože ta kniha je naprosto boží a já ji četla minimálně 2 krát. Upřímně nejlepší na ní je konec :33

3 Vall Vall | Web | 4. září 2015 v 15:25 | Reagovat

U mě byl první, školní den docela fajn.
Dnešek byl ale lepší :)
Knížky neznám,aleKrásné zlo mě zaujala.

4 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 5. září 2015 v 14:40 | Reagovat

Divergenci znám, je to super knížka :3. Ale více mi líbí film, nevím..asi to bude tím, že jsem ho viděla dřív, jak četla knihu.:D Jinak skvělý článek, něco takového mě nenapadlo.:) Ale kdybych to měla dělat i já, ty články by byli kilometrový, jelikož já vždycky když jdu z knihovny, tak je skoro celá vybrakovaná :D

5 Wilhelminawill Wilhelminawill | 5. září 2015 v 14:53 | Reagovat

Poslední dvě jsem četla a jsou opravdu skvělé na čtení :D

6 Karamelka Karamelka | Web | 6. září 2015 v 17:07 | Reagovat

přeji ti příjemné čtení :-) a nezlobím se ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama