Září 2015

Playlist #01

29. září 2015 v 17:30 | Ooomarie |  Music
Ahojky všichni
Vítám vás u nového článku :)
Důvod, proč je článek po týdnu je prostý - v pátek jsem nic nestihla napsat a teď, když byl prodloužený víkend, jsem byla u babičky na vesnici, kde jsem strávila většinu prázdnin ♥, a neměla jsem s sebou notebook. Chtěla jsem si s sebou vzít foťák, nafotit začínající podzim a potom to dát na blog.. Ale co se nestalo - zapomněla jsem si foťák! Tuhle mojí chybu jsem skoro oplakala, protože tam bylo tolik věcí, co jsem mohla fotit.. Mobil jsem s sebou samozřejmě měla, ale fotky nemají moc dobrou kvalitu a kdybych je měla dát na blog, tak bych se opravdu styděla.. Takže fotky žádné bohužel nemám, ale až tady začne podzim, určitě to chci začít fotit a postupně fotky přidávat! :)) Doufám, že to omluvíte :(
Těm z vás, kdo četli OOO'S TALK, tak vám chci strašně poděkovat za milé komentáře! Vážně mě těší, že se líbí název i design ♥ A nožku už mám od úterka v pořádku :)
Na úvod k tomuto článku - Nemohla jsem vymyslet žádný pořádný článek a tak pro vás mám můj aktuální playlist, protože jsem právě dostahovala písničky :D Dost povídání a jdeme na to! :)


Kontrola Affiliates: 22.9. - 13.10. | Září 2015 |

22. září 2015 v 16:58 | Ooomarie |  Affiliates
Ahojky všichni!
Zdravím vás u úterního článku a jak jste si již mohli všimnout - přináším kontrolu Affiliates. Mám teď 16 Affiliates, což znamená, že by u článků mělo být zhruba takové možství komentářů, což ale rozhodně není, protože když se podíváte na předchozí články - 10, 14 (dobře, to jsou ty vyšší počty), 8,6,5. Já chápu, že každého baví jiný typ článků, ale přeci jen.. Občas by se nějaký ten komentář hodil, protože všichni jste souhlasili s obíhám minimálně 1x týdně..
Nechám vám na to tři týdny, takže vyhodnocení bude 13.10.!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CHCEŠ I NADÁLE ZŮSTAT MÝM AFFS?
>> Přezdívka a adresa tvého blogu
>> Který typ článků čteš nejraději?
>> Souhlasíš s obíháním minimálně 1x týdně, nebo to potřebuješ nějak upravit?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CHCEŠ SE STÁT MÝM NOVÝM AFFS?
>> Přezdívka a adresa blogu
>> Proč se chceš stát mým novým Affs?
>> Jak často budeš můj blog navštěvovat?
>> Souhlasíš s pravidly? (obíhání minimálně 1x týdně, komentovat články, vyjadřovat se slušně)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OOO'S TALK: September 2015

18. září 2015 v 17:42 | Ooomarie |  OOO'S TALK
Ahojky všichni!
Pokud si teď říkáte, co je to za zvláštní název článku - hned vám to jdu vysvětlit. Chtěla jsem založit nějakou rubriku, kam bych vám psala různé novinky, informace a věci, co se právě dějí.. Přemýšlela jsem nad tím názvem vážně dlouho, protože jsem chtěla něco originálního a zároveň ne moc dlouhého. Potom mě napadlo Talk time, ale to je strašně nudný název a tak jsem přemýšlela dál. Napadalo mě spousta návrhů, které jsem nakonec ale všechny zavrhla. Jako předposlední nápad bylo Ooomarie's talk, ale to se mi zdálo moc dlouhé a tak jsem to zkrátila na Ooo's talk. Řekla bych, že je to přesně ten název, který jsem hledala - krátký, stručný, originální a možná trochu zvláštní. Nevím, jak čato budou články v této rubrice vycházet, ale budu ráda, když každý měsíc. To by pro úvod asi stačilo a jdeme na to! :)

Quotes | #2

10. září 2015 v 18:51 | Ooomarie |  Quotes
Ahojky všichni!
Vítám vás u čtvrtečního článku :) Měla vyjít recenze na šampon od YR, ale já vůbec netuším, co všechno do té recenze napsat, takže mi bude asi chvilku trvat, než ji vydám :D Potřebovala bych nějakou osnovu, nějaké body, o které bych se opřela, ale já vážně netuším, co by taková beauty recenze měla obsahovat.. Pokud byste věděli, dejte mi vědět, budu vám vděčná :)
Mám pro vás tedy citáty.. Kdo to o mě nevíte, tak jsem obrovský milovník citátů a proto se s vámi chci podělit s nějakými z mé sbírky.. ♥

TOP 3: Pečující produkty

6. září 2015 v 16:33 | Ooomarie |  Top 3
Ahojky všichni!
Vítám vás u nedělního článku. Tento článek patří do nové série článků, kterou jsem pojmenovala TOP 3. Články v ní budou vycházet náhodně a může to být jakákoliv top trojka; tři filmy, tři knihy, tři aplikace.. Jakákoliv oblíbená věc.
Pro první článek jsem vybrala tři moje oblíbené pečující produkty, které bych vám ráda představila.. Doufám, že vás nová série bude bavit :))


Knihovna #01

3. září 2015 v 15:00 | Ooomarie |  Books
Ahojky všichni!
Tak za včerejšek vám opět dlužím omluvu, protože v úterý vyšel diplomek a já vám slíbila, že ve středu vám napíšu o svém prvním dni. Jenže už je čtvrtek a článek nikde! Chci vám to vysvětlit; včera po škole jsem šla s kamarádkama nakoupit nějaké sešity a ostatní věci do školy >> když jsem přišla, tak jsem si na chviličku sedla na notebook a rozepsala jsem článek o svém prvním dni ve škole. Jenže potom mi došlo, že by byl strašně nudný a snažila jsem se vymyslet něco jiného >> potom jsem zjistila, že do zítřka musím vrátit knížky z knihovny, takže jsem tam chtěla dojet, vrátit staré knížky, půjčit si nové a udělat o nich článek >> jenže potom jsem potkala mamku a šla s ní ještě koupit věci pro sestru do školy >> a když jsem konečně přišla domů, abych napsala ten článek, musela jsem nadepisovat a obalovat sešity. A potom jsem se šla jen vysprchovat, najíst a spát. Snad to omluvíte a nebudete se na mě zlobit, ale ten den jsem opravdu měla nabitý.
Dnes už pro vás ale mám článek o knížkách, které jsem si půjčila v knihovně, tak snad se bude líbit :)

#02 | diplomek od Nicky

1. září 2015 v 19:48 | Ooomarie |  For me
Ahojky všichni!
Strašně moc se omlouvám, že skoro týden nevyšel článek a teď přidávám jen článek s diplomkem, ale zítra už vydám článek o mém prvním dni, slibuji.
Chtěla bych vám ukázat tento nádherný diplomek, který mi udělala Nicky z blogu star-log.blog.cz (určitě se běžte mrknout! :)) Někdy o prázdninách jsem se na jejích blogu zúčastnila tzv. Summer projektu, který měl tři kola a pokaždé tam bylo jiné zadání. Pár z vás, kteří její blog znáte, mě tam podpořilo i hlasem, za což vám chci moc poděkovat, protože bez vás bych určitě druhé místo nevyhrála :)) Moc vám i admince Nicky moc děkuji, protože diplomek je opravdu naprosto úžasný ♥